Close

logo-samandehi

گالری عینک آفتابی

ضوابط و مقررات فروشگاه

کلیه  فعالیت ها و سرویس دهی آیکیا کالا  منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و بدیهی است  کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

خریدار محترم انتخاب گزینه ی قبول به معنای پذیرش تمامی مندرجات و شروط این قرار داد می باشد . بدیهی است مسولیت ناشی از عدم مطالعه ی صحیح و دقیق مندرجات این قرارداد به عهده ی شما (خریدار ) بوده و فروشگاه اینترنتی آیکیا کالا به عنوان فروشنده هیچ گونه مسولیتی در این زمینه ندارد .

1 ­– فروشنده  ( فروشگاه اینترنتی آیکیا کالا ) به عنوان یک شخصیت حقوقی بر اساس قانون تجارت جمهوری اسلامی ایران  می باشد . بنابراین تکالیف فروشنده و آثار و تبعات ناشی از این قرارداد چه برای خریدار و چه برای فروشنده بر اساس قانون مدنی و قانون تجارت جمهوری اسلامی ایران به رسمیت شناخته می شود .

2 – فروشنده  ( فروشگاه اینترنتی آیکیا کالا ) کلیه آسیب های ناشی از حمل و نقل تا زمان تحویل کالا و تسلیم کالا بر اساس مبانی قانون مدنی ایران را به عهده می گیرد و در صورت وجود عیب و یا نقصی در کالا خریدار صرفا می تواند این قرارداد را فسخ بنماید و مبلغ پرداختی خود را دریافت دارد .

بنابر این خریدار حق الزام فروشنده (  فروشگاه اینترنتی آیکیا کالا  ) به جبران خسارت از طریق دیگر را ندارد

3 – نرخ مندرج در سایت فروشنده (  فروشگاه اینترنتی آیکیا کالا  ) بدون احتساب هزینه ی حمل و نقل بوده و این هزینه بر اساس ماده ی 382 قانون مدنی ایران به عهده خریدار خواهد بود .

خریدار و مهمان

 خریدار به شخصی  اطلاق میشود که با  ورود به اکانت و اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش  و خرید اقدام نماید . مهمان به فردی گفته میشود که دارای حساب شخصی در آیکیا کالا نباشد و فقط بطور موقت نسبت به ثبت سفارش و خرید اقدام کند

 تماس با ما از طریق الکترونیکی

هنگامی که شما از  بهر شگلی از سایت آیکیا کالا  استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا  برای ما  ایمیل  ارسال می کنید . این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که  اقدام و یا درخواست شما  شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها  همراه باشد، آیکیا کالا  به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ خواهد داد .

همچنین آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که  خریدار  در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است  و تمام مکاتبات  و پاسخ‌های  ما از طریق آنها صورت  خواهد گرفت

 آیکیاکالا جهت اطلاع رسانی در زمینه های مختلف از جمله محصولات وجدید و یا ویژه تخفیف دار  و ..  برای اعضای  سایت ایمیل یا پیامک ارسال  خواهد کرد . در صورتی که  خریداران  تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه  آیکیاکالا را در پروفایل خود لغو کنند.

رعایت موارد حقوقی

 آیکیاکالا  به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

 ما متعهد میشویم  در حد توان از حریم  و اطلاعات  شخصی شما  محافظت  و در این رابطه از تکنولوژیهای امنیتی روز  برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت  انجام می دهیم

همه مطالب  و محصولات  و تصاویر و آرم های تجاری  و گرافیکی و آیکون و غیره ... که در سایت آیکیا کالا منتشر شده  . جزئی از اموال  آیکیاکالا محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار  آیکیا کالا  است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای  آیکیاکالا محفوظ می‏‌دارد.


Close